BMW, Clive Owen’l the Escape serisinden sonra yeni bir film ile ekranlarımıza gelmeye hazırlanıyor. Aksiyon tarzında filmde Scott Eastwood ve Freddie Thorp, Foster kardeşleri canlandırıyor. Foster kardeşlerin amacı çok az bulunan değerli bir spor otomobili güney Fransa’dan çalmak.

Overdrive adındaki film tipik kovalamaca sahneleriyle tabi ki BMW modelleri kullanılarak çekilmiş. BMW M3 ile başlayan sahnelerde nefes kesici BMW 6 serisi Gran Coupe kardeşlerin soygun esnasında kaçış aracı görevini üstleniyor. Yeni 4 serisi Convertible, ikonik BMW i8 ve çok az sayıda muhafaza edilmiş olan BMW 327 diğer dikkat çeken otomobiller arasında.

 

Yorumlar

yorum

BMW’DEN YENİ FİLM GELİYOR

About The Author
- Hobisi mesleği oldu. Diş Hekimliği okurken, otomobil hastalığına yenik düştü ve Car dergisi ile yayın hayatına merhaba dedi. Otohaber, Tuning Türkiye, Top Gear, Evo derken 15 yıl sonunda kendi dergisinin sahibi oldu. Benzin Magazin'in yanında Autocar Türkiye'nin de Yayın Yönetmenliği görevini sürdürmektedir. Hafta sonları yarışmaya özen gösteren, günlük hayatında motosikletten inmeyen Burak, otomobilden geriye kalan zamanlarını ikizleriyle geçirir.