YENİ 3-SERİSİ BAYRAMDA ÜLKEMİZDE!

Bmw’nin çok beklenen d-sedanı 3-Serisi, bayramda Türkiye’de sevenleriyle buluşacak.

Tamamen yenilenen tasarım dili, artırılan sürüş dinamikleriyle G20 kasa kodlu yeni 3-Serisi bayramda ülkemizde ilk kez görücüye çıkacak. Bodrum, Göcek ve Çeşme’de sergilenecek olan yeni 3-Serisi 3-9 haziran tarihleri arasında topraklarımızda olacak.

Fren fonksiyonlu kaza ve yaya algılama sistemi, şerit takip uyarı sistemi, full Led farlar gibi donanım kalemleri standart olarak 3-Serisi’nde sunulacak iken, 530 metre menzilli adaptif BMW Laserlight sistemi ise modelin opsiyon listesinde yer alacak.

Geliştirilen şasisi, artırılan gövde rijitliği ve yenilenen süspansiyon sistemiyle selefinden çok daha fazlasını sunan G20 3-Serisi, First Edition Sportline, First Edition Luxury Line ve First Edition M Sport isimli donanım seçenekleri ile görücüye çıkacak. Ayrıca lansman kapsamında First Edition’a özel fiyat avantajları da 3-Serisi’ne sahip olmak isteyenleri cezbedecek. Haziran ayında ön siparişleri toplayacak olan BMW Türkiye Distribütörü Borusan Otomotiv, yeni 3-Serisi’ni Ağustos ayında ülkemiz yollarına sunacak.

Yorumlar

yorum

YENİ 3-SERİSİ BAYRAMDA ÜLKEMİZDE!

About The Author
- Daha küçük yaşlarında otomobillerin reklamlarıyla başlayan, logoları ezberleyerek devam eden serüveni, ayakları pedallara yetiştiği sıralar direksiyon başına geçmesiyle bir tutku haline dönüştü. Onlarca test yazısı okudu, fırsat bulduğu her otomobilin direksiyonuna geçti, deneyimleme şansını buldu. Hali hazırda Piri Reis Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık bölümü öğrencisi olan Doğan, Benzin Magazin ailesiyle tanışarak otomobillerle daha iç içe olmak ve kendini otomobiller konusunda geliştirmek için uzun yıllar Benzin Magazin ailesine ve sevenlerine faydalı olmayı amaçlıyor.