YENİ BMW 1 SERİSİ KAÇ PARADAN GELDİ?

Tamamen yenilenen BMW 1 Serisi Türkiye’de de satışa sunuldu. Hangi motorlarla satılıyor, donanımları neler, fiyatları nasıl, aşağıda bu soruların cevaplarını bulacaksınız.

BMW 1 Serisi de tıpkı yeni 3 serisi gibi şimdilik First Edition ana donanım paketiyle satışa çıktı. Bu paketler arasındaysa 3 serisi gibi Luxury donanım paketi bulunmuyor, sadece Sport Line ve M Sport var.

140 beygir gücündeki 3 silindirli 1.5 litrelik benzinli motor 118i olarak devam ederken dizel motor seçeceği olarak 116d adında 116 hp’lik 1.5 dizel satılıyor. Fiyatlar ise 235.400 TL’den başlıyor.


Yorumlar

yorum

YENİ BMW 1 SERİSİ KAÇ PARADAN GELDİ?

About The Author
- Hobisi mesleği oldu. Diş Hekimliği okurken, otomobil hastalığına yenik düştü ve Car dergisi ile yayın hayatına merhaba dedi. Otohaber, Tuning Türkiye, Top Gear, Evo derken 15 yıl sonunda kendi dergisinin sahibi oldu. Benzin Magazin'in yanında Autocar Türkiye'nin de Yayın Yönetmenliği görevini sürdürmektedir. Hafta sonları yarışmaya özen gösteren, günlük hayatında motosikletten inmeyen Burak, otomobilden geriye kalan zamanlarını ikizleriyle geçirir.