GRİSİ BİLE GÜZEL: 2019 BMW 3 SERİSİ INDIVIDUAL

2019 G20 3 Serisi’nin ilk güzel örneklerinden birisini Abu Dhabi Motors’da görüyoruz. Normalde çoğu kişinin sıkıcı bulduğu ya da tercih etmekten kaçındığı renk bu otomobil de sanılanın aksine öyle değil. Gri sıkıcı mı? Bir de Individual 3 Serisi’ndekine bakın.

Dravit Grey Metallic adı verilen bu özel renk, yaz ayları itibariyle Avrupa’da 1250€ karşılığında satılacak. Rengin farkını ortaya koymak için şunu da belirtelim. Normal metalik renkler 900€.

Arkadan itişli sedanın bu gördüğümüz örneği 330i oluyor. M Sport donanımlı araç konyak renginde Merino deri döşemeleriyle ve ahşap trimleriyle kabinde de oldukça etkileyici.

Yeni 3 Serisi, Almanya’da 40.450€’dan başlıyor. Fotoğraftaki gibi bir 330i ise opsiyonları hariç 49.850€’dan alıcı buluyor.

Son olarak şunu da belirtelim; modelinin Touring versiyonundan tutun, 8 Serisi‘nde de bu renk kataloglarda bulunacak.

Yorumlar

yorum

GRİSİ BİLE GÜZEL: 2019 BMW 3 SERİSİ INDIVIDUAL

About The Author
- Daha küçük yaşlarında otomobillerin reklamlarıyla başlayan, logoları ezberleyerek devam eden serüveni, ayakları pedallara yetiştiği sıralar direksiyon başına geçmesiyle bir tutku haline dönüştü. Onlarca test yazısı okudu, fırsat bulduğu her otomobilin direksiyonuna geçti, deneyimleme şansını buldu. Hali hazırda Piri Reis Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık bölümü öğrencisi olan Doğan, Benzin Magazin ailesiyle tanışarak otomobillerle daha iç içe olmak ve kendini otomobiller konusunda geliştirmek için uzun yıllar Benzin Magazin ailesine ve sevenlerine faydalı olmayı amaçlıyor.