YAĞ KATKILARI İŞE YARIYOR MU?

343 bin km’deki yağ yakan BMW, motor onarıcı ile gençlik günlerine döndü mü? | Kompresyon ölçtük

Yağ yakan, rektefiye gerektiren bir motor yağ katkısı ile sağlığına kavuşabilir mi? Bu sorunun cevabını bulmak için İstemihan’ın yağ eksilten ve motor yenileme isteyen 343 bin km’deki BMW 323ti Compact’ına Rislone Engine Repair yağ katkısını uyguladık. BMW’nin önce silindir kompresyon oranlarını ölçtük, dinamometreye sokarak mevcut gücünü ölçtük. Sonrasında ise mevcut yağına Rislone Engine Repair ekledik, 180 km yol yaptık ve sonrasında aynı ölçümleri tekrar yaptık. Sonuç ne mi çıktı? Cevabı videomuzda. Sonuca şaşıracaksınız.

Rislone motor onarıcıyı aşağıdaki linkten inceleyebilir, bize özel indirimli satın alabilirsiniz. https://carpower.com.tr/discount/MOTORONARICI?redirect=%2Fproducts%2Fmotor-onarici İndirim kodu : MOTORONARICI

Yorumlar

yorum

About The Author
- Hobisi mesleği oldu. Diş Hekimliği okurken, otomobil hastalığına yenik düştü ve Car dergisi ile yayın hayatına merhaba dedi. Otohaber, Tuning Türkiye, Top Gear, Evo derken 15 yıl sonunda kendi dergisinin sahibi oldu. Benzin Magazin'in yanında Autocar Türkiye'nin de Yayın Yönetmenliği görevini sürdürmektedir. Hafta sonları yarışmaya özen gösteren, günlük hayatında motosikletten inmeyen Burak, otomobilden geriye kalan zamanlarını ikizleriyle geçirir.