NEED FOR SPEED GERİ DÖNÜYOR

1994 Yılında ilk kez monitörlere yansıyan Need For Speed Serisi, Payback bölümüyle 10 Kasım’da geri dönüş yapmaya hazırlanıyor.

23. Yılını kutlayan oyunda aksiyon filmlerinden alışık olduğumuz senaryolara benzer bir hikaye yer alıyor. Las Vegas’tan esinlendirilen Fortune Valley şehrinde geçen hikayede karakterlerimiz onlara musallat olan The House isimli suç örgütüne karşı mücadele edecekler.

5 farklı kategoriden aracınızı seçebileceksiniz; Yarış, Drift, Off-Road, Drag ve Koşucu. Ayrıca çölde terk edilmiş otomobiller bulup, onarıp, gazlamanız da mümkün. Ford Mustang, Lamborghini Aventador, R34 Nissan Skyline GT-R, Nissan 240Z ve Pagani Huayra BC gibi otomobiller tanıtım videosunda boyunca bizlere eşlik ediyor. Eğer dikkatli gözlere sahipseniz videoda yeni BMW M5 de gözünüze çarpacaktır. PC, PlayStation 4, ve Xbox One’da oynanabilecek Need for Speed Payback 10 Kasım’da yayında olacak.

 

Yorumlar

yorum

NEED FOR SPEED GERİ DÖNÜYOR

| Haber |
About The Author
- Daha anaokuluna gitmesinin fikri bile ortada yokken Ford'un F'si, Mercedes'in M'si diye diye dört yaşında okuma yazmayı öğrendi. Oyuncak arabalarını tornavidaya değirmeden oynamayan bir çocuk olunca okuduğu üniversiteyi de oto sanayiye en yakınını seçerek İşletme okudu. Okul bitince ne yapsam ne etsem derken Burak Ertem gibi Car dergisinde soluğu aldı. Yollarıysa Autocar dergisinde Test Editörlüğü yaparken kesişti ve Benzin Magazin'in üvey ağabeyi olarak karşınızda.