MERCEDES’TEN MEMNUNİYET ODAKLI HAREKET!

Premium araç üretici Mercedes-Benz, sınıfında bir ilke imza attı ve garanti süresini uzattı, üstelik kilometre sınırlaması olmadan! Buyrun detaylarına;

Otomobil ürünleri grubunda müşterisini oldukça memnun edecek bir hamle yapan Alman üretici, 1 Ocak 2019 tarihi itibariyle trafiğe çıkan araçları için ilk 2 yıl içinde kaporta işlemleri de dahil olmak üzere, tüm bakımlarını yetkili servislerde yapıldığı takdirde Mercedes-Benz, 4. yılın sonuna kadar garantiyi uzatacak. Üstelik kilometre sınırı da olmayacak. Resmi sitesinde yayımlanan “Kapsam dışı durumlar” haricinde tüm bakım, kaporta masraflarını Mercedes bizzat karşılayacak.

Tüm bunlar için öncelikle aracınızın trafiğe çıkış tarihi 1 Ocak’tan sonra olmakla beraber, araçların düzenli olarak yetkili servislerde kayıtları olması gerekiyor.

Yorumlar

yorum

MERCEDES’TEN MEMNUNİYET ODAKLI HAREKET!

About The Author
- Daha küçük yaşlarında otomobillerin reklamlarıyla başlayan, logoları ezberleyerek devam eden serüveni, ayakları pedallara yetiştiği sıralar direksiyon başına geçmesiyle bir tutku haline dönüştü. Onlarca test yazısı okudu, fırsat bulduğu her otomobilin direksiyonuna geçti, deneyimleme şansını buldu. Hali hazırda Piri Reis Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık bölümü öğrencisi olan Doğan, Benzin Magazin ailesiyle tanışarak otomobillerle daha iç içe olmak ve kendini otomobiller konusunda geliştirmek için uzun yıllar Benzin Magazin ailesine ve sevenlerine faydalı olmayı amaçlıyor.