LAMBORGHINI ARTIK YOK!

Lamborghini bundan sonra hiçbir büyük fuarda yer almayacağını açıkladı

Markanın resmi olarak katıldığı en son fuar, Sian’ı tanıttığı 2019 Frankfurt Fuarı oldu. Lambo’nun bu kararında global Covid-19 salgınının hiçbir etkisi olmadığı da belirtildi.

Markanın Pazarlama ve İletişim uzmanı Katia Bassi’nin açıklamasında, Lamborghini’nin bundan böyle müşterilerle daha özel iletişim kanallarını kullanacağını belirtti. Fuarların kalabalık geçtiğini, ama bunun satışa dönüşmeyen bir kalabalık olduğu ve markanın gelecek planlarıyla bağdaşmadığının da altını çizdi.

Markanın bundan sonraki planları, fuarların yerine artık Goodwood ve Pebble Beach gibi otomobil organizasyonları olacağı belirtildi.

Bu arada markanın müşterilerinin yüzde 20’sinden fazlası 30 yaşının altında olduğu ve bu oranın her geçen gün arttığı, bu nedenle de teknolojik platformlar ve sosyal medyaya da bundan sonra daha çok önem vereceklerini açıkladılar.

Yorumlar

yorum

LAMBORGHINI ARTIK YOK!

About The Author
- Hobisi mesleği oldu. Diş Hekimliği okurken, otomobil hastalığına yenik düştü ve Car dergisi ile yayın hayatına merhaba dedi. Otohaber, Tuning Türkiye, Top Gear, Evo derken 15 yıl sonunda kendi dergisinin sahibi oldu. Benzin Magazin'in yanında Autocar Türkiye'nin de Yayın Yönetmenliği görevini sürdürmektedir. Hafta sonları yarışmaya özen gösteren, günlük hayatında motosikletten inmeyen Burak, otomobilden geriye kalan zamanlarını ikizleriyle geçirir.