GUY MARTIN, HONDA İLE ISLE OF MAN TT’YE GERİ DÖNDÜ

Honda Avrupa’nın duyurusunda iki dev sürücü, Guy Martin ve John McGuinness, North West 200 ve Isle of Man TT yarışlarına 2017’de Honda Pro Racing takımı ile katılacaklar. Takım yıldızı Guy Martin olunca, bizi güzel bir şov bekliyor olacak. Yeni Fireblade (2017 Honda CBR1000rr SP2 Fireblade) ile beraber Dünyanın en tehlikeli yarışı olan Isle of Man TT, hak ettiği medya değerine bu sene kavuşacak.

Guy Martin’in televizyon programı, Isle of Man TT podyumları (birincilik hariç), Dünya rekorları, medyatik yüzü ile adeta bir Rossi değeri taşımakta. McGuinnes ise asıl çalışkan inek öğrenci. 23 TT birinciliği var. Ve ayrıca geçen sene kırılan tur rekorunu tekrar elde etmeye çalışacak yeni Fireblade ile.

Total Control konsepti ile Honda, sokakları tekrar ele geçirmek istiyor. Isle of Man TT ve Guy Martin’e yaptıkları yatırım da bunu kanıtlar nitelikte.

Peki nedir bu Isle of Man TT derseniz, 2017 yılının tanıtım videosu sizlerle;

 

 

Yorumlar

yorum

GUY MARTIN, HONDA İLE ISLE OF MAN TT’YE GERİ DÖNDÜ

About The Author
- Hobisini mesleği yapmaya çalışıyor. Aslen Y. Bilgisayar Mühendisi olan, reklam ve pazarlama, marka konumlandırma konularıyla yakinen ilgilenenmesiyle, dünya standardında projeleri Türkiye motosiklet sektörüne getirmeyi hayal edindi. Olmadı. Şimdi ise yazılım mesleğine geri döndü. Kawasaki Ninja Zx-7r '98 kullanıyor.