FORD, MUSTANG’E BUNU GERÇEKTEN YAPACAK MI?

2018 Yılında makyajlanacak olan Mustang’in görüntüleri internete sızdı. Videolarda gördüğümüz otomobil Mustang gerçekten üretilecek ise modifiye tamponlar üreten markalar yaşadı

Mustang6g.com isimli internet sitesinde yayınlanan görüntülerde 2018 model Mustang’i görüyoruz. En azından onlar öyle olduğunu iddia ediyor. GT Versiyonunu gördüğümüz otomobil Mustang’in Avrupalılaşmasının olumsuz sonuçlarından biri olabilir. Çünkü ön kısımdaki o agresif ve yırtıcı duruş yerini modern ve asimetrik bir tasarıma bırakmış. Güzel ya da çirkin tartışılmaz ama Mustang’in genlerine aykırı olduğu konusunda hemfikir olabiliriz.

 

Yorumlar

yorum

Category: Ford, Haber
About The Author
- Daha anaokuluna gitmesinin fikri bile ortada yokken Ford'un F'si, Mercedes'in M'si diye diye dört yaşında okuma yazmayı öğrendi. Oyuncak arabalarını tornavidaya değirmeden oynamayan bir çocuk olunca okuduğu üniversiteyi de oto sanayiye en yakınını seçerek İşletme okudu. Okul bitince ne yapsam ne etsem derken Burak Ertem gibi Car dergisinde soluğu aldı. Yollarıysa Autocar dergisinde Test Editörlüğü yaparken kesişti ve Benzin Magazin'in üvey ağabeyi olarak karşınızda.