EURO VE DOLAR UÇTU. OTOMOBİL FİYATLARI NE OLACAK?

Dolar ve Euro uçtu gidiyor. Bazı otomobil markaları fiyatlarını halen Türk Lirası bazında eski rakamlarda tutuyor, bazıları Euro’ya çevirdi, bazılarıysa günlük, hatta saatlik olarak güncellemeler yapıyor.

Biz de Benzin TV olarak farklı marka ve segmentlerden model örnekleri alarak, farklı markaların nasıl bir strateji uyguladığını irdeledik.

Bu krizde otomobil almak iyi bir yatırım olur mu? olursa da hangi markalarda daha avantajlı oluruz, tüm detaylar bu videoda.

Not: Videoyu kurguladığımız 5-6 saat öncesinde 1 Euro 7.32 TL idi. Şu an 13 Ağustos 2018 saat 12:53 ve 1 Euro 7.87 TL oldu.

 

Yorumlar

yorum

About The Author
- Hobisi mesleği oldu. Diş Hekimliği okurken, otomobil hastalığına yenik düştü ve Car dergisi ile yayın hayatına merhaba dedi. Otohaber, Tuning Türkiye, Top Gear, Evo derken 15 yıl sonunda kendi dergisinin sahibi oldu. Benzin Magazin'in yanında Autocar Türkiye'nin de Yayın Yönetmenliği görevini sürdürmektedir. Hafta sonları yarışmaya özen gösteren, günlük hayatında motosikletten inmeyen Burak, otomobilden geriye kalan zamanlarını ikizleriyle geçirir.