Audi Q2 1.4 TFSI S Tronic Test Sürüşü

Audi’nin küçük SUV’u Q2’yi herkesten önce İsviçre Zürih’te inceledik ve kullandık.

Kasım ayında Türkiye’de satışa çıkacak Audi Q2, Mini Countryman, Mercedes-Benz GLA, Nissan Juke gibi modellere rakip olacak ve A3 Sportback ile Q3 arasında konumlandırılacak.

1.0 TFSI 116 bg, 1.4 TFSI 150 bg, 2.0 TFSI 190 bg benzinli ve 1.6 TDI 116 bg, 2.0 TDI 150 bg ve 2.0 TDI 190 bg quattro motor seçeneklerine sahip olacak.

Lütfen, bu videomuzu izledikten sonra beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın ve abone olarak kitlemizi çoğaltmamıza yardımcı olun! Yaptığınız yorumları kesinlikle dikkate alıp, içeriklerimizi üretirken göz önünde bulunduracağımız unutmayın!

Yorumlar

yorum

Anahtar Kelimeler:
About The Author
- Hobisi mesleği oldu. Diş Hekimliği okurken, otomobil hastalığına yenik düştü ve Car dergisi ile yayın hayatına merhaba dedi. Otohaber, Tuning Türkiye, Top Gear, Evo derken 15 yıl sonunda kendi dergisinin sahibi oldu. Benzin Magazin'in yanında Autocar Türkiye'nin de Yayın Yönetmenliği görevini sürdürmektedir. Hafta sonları yarışmaya özen gösteren, günlük hayatında motosikletten inmeyen Burak, otomobilden geriye kalan zamanlarını ikizleriyle geçirir.