Ünlü İtalyan motosiklet üreticisi Ducati, memleketi Bologna’da Scrambler markası üzerine konsept bir restoran açtı

Ducati’ye göre paylaşmak ve sokak yemekleri her zaman Scrambler için önemli olmuştur. Bu yüzden Scrambler markasını bu yönde de büyütmeleri de doğru bir hareket oldu. 500 Metrekarelik alanda kurulan Scrambler Food Factory’de yemeklerin haricinde sanat, müzik ve fotoğraf galerileri de yer alıyor. Motosiklet temalı restoranda Scrambler’a ait bolca öğeye rastlamak mümkün.

Scrambler için “The Taste of Joy” isimli bir akıllı telefon uygulaması sunan Ducati’nin yeni restoranıyla ilgili detaylı bilgilerine bu uygulamadan da erişebiliyorsunuz. Fakat bu henüz bir başlangıç. Dünyanın çeşitli yerlerinde yeni Scrambler Food Factory’ler de açılacak. Umarız İstanbul’dakinde bir gün akşam yemeği yiyebiliriz.

Yorumlar

yorum

BU AKŞAM YEMEĞİ DUCATI’DE Mİ YESEK?

About The Author
- Daha anaokuluna gitmesinin fikri bile ortada yokken Ford'un F'si, Mercedes'in M'si diye diye dört yaşında okuma yazmayı öğrendi. Oyuncak arabalarını tornavidaya değirmeden oynamayan bir çocuk olunca okuduğu üniversiteyi de oto sanayiye en yakınını seçerek İşletme okudu. Okul bitince ne yapsam ne etsem derken Burak Ertem gibi Car dergisinde soluğu aldı. Yollarıysa Autocar dergisinde Test Editörlüğü yaparken kesişti ve Benzin Magazin'in üvey ağabeyi olarak karşınızda.