YALNIZCA 1 ADET ÜRETİLECEK: FERRARI PROTOTIPO

İtalyan markanın “Bugüne kadarki en özel otomobili” olarak nitelendirdiği modeli “Prototipo”, bugün ülkemiz saatiyle 17:00’de Hong Kong’da tanıtılacak.

Ferrari’nin Prototipo adını verdiği modelin projesi, Hong Kong’da bir Ferrari galerisinde tanıtılacak. Blackbird Concessionaires isimli bayinin sahibi de Instagram gönderisinde bu etkinliğin afişini paylaşarak sıkı bir Ferrari fanı olduğunu belirtiyor.

FerrariChat isimli bir forumda da Prototipo modeliyle ilgili bazı iddialı dedikodular dönüyor. Söylenilene göre yeni model, LaFerrari modelinin gelişmiş versiyonu olacak. Bu varsayım büyük oranla doğru olabilir çünkü, bir kaç yıl önce marka LaFerrari üzerinde çalışarak yeni bir prototip geliştirme aşamasındaydı. Biz ise bunu basına sızdırılan evraklar sayesinde öğrenmiştik. En nihayetinde unutmamak gerekiyor ki, bu sadece bir varsayım.

Tüm bu soruların cevaplarını ve yalnızca bir adet üretilecek olan Prototipo’nun detaylarını bugün ülkemiz saati ile 17:00’de başlayacak olan tanıtımla öğreneceğiz.

Kaynak: Ferrari Facebook sayfası

Yorumlar

yorum

YALNIZCA 1 ADET ÜRETİLECEK: FERRARI PROTOTIPO

About The Author
- Daha küçük yaşlarında otomobillerin reklamlarıyla başlayan, logoları ezberleyerek devam eden serüveni, ayakları pedallara yetiştiği sıralar direksiyon başına geçmesiyle bir tutku haline dönüştü. Onlarca test yazısı okudu, fırsat bulduğu her otomobilin direksiyonuna geçti, deneyimleme şansını buldu. Hali hazırda Piri Reis Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık bölümü öğrencisi olan Doğan, Benzin Magazin ailesiyle tanışarak otomobillerle daha iç içe olmak ve kendini otomobiller konusunda geliştirmek için uzun yıllar Benzin Magazin ailesine ve sevenlerine faydalı olmayı amaçlıyor.