Q2 E-TRON GÖRÜNTÜLENDİ!

Model ailesinin tamamen elektrikli versiyonu E-Tron ilk kez objektiflere yakalandı. Ingolstadt’lı markanın kompakt SUV’sinin emisyonsuz versiyonuna buyrun yakından bakalım.

Farklılıklar Neler?

Önde ızgarasıyla içten yanmalı versiyonlarından ayrışan E-Tron, arka kısımda ise egzozsuz tampon tasarımı ile dikkat çekiyor. Bunlar dışında Q2 E-Tron, normal versiyonla bire bir aynı görünüyor.

Kaputun Altında Neler Var?

Bu konuda sizleri bilgilendirme konusunda çok heyecanlıydık fakat şimdilik ne yazık ki açık bir şekilde teknik veri paylaşamıyoruz, çünkü Audi ufak E-Tron’unun detaylarını sır gibi saklıyor. Ulaşabildiğimiz tek bilgi ise aracın menzilinin 500 km civarında olacağı.

Şu sıralar emisyonsuz versiyonlara oldukça ağırlık verip eskiden kalma alışkanlıklar olan içten yanmalı, çok silindirli sportif otomobillere ara veren Audi’den yeni haberler için bizi takip etmeye devam edin!

Yorumlar

yorum

Q2 E-TRON GÖRÜNTÜLENDİ!

About The Author
- Daha küçük yaşlarında otomobillerin reklamlarıyla başlayan, logoları ezberleyerek devam eden serüveni, ayakları pedallara yetiştiği sıralar direksiyon başına geçmesiyle bir tutku haline dönüştü. Onlarca test yazısı okudu, fırsat bulduğu her otomobilin direksiyonuna geçti, deneyimleme şansını buldu. Hali hazırda Piri Reis Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık bölümü öğrencisi olan Doğan, Benzin Magazin ailesiyle tanışarak otomobillerle daha iç içe olmak ve kendini otomobiller konusunda geliştirmek için uzun yıllar Benzin Magazin ailesine ve sevenlerine faydalı olmayı amaçlıyor.