MAKYAJLI RS4 AVANT YAKALANDI!

Ufak bir makyaj operasyonu geçirmekte olan Audi’nin d sınıfı temsilcisi modeli A4’ün güçlü ve sırt çantalı versiyonu RS4 Avant, objektiflere yakalandı.

Değişiklikler Neler?

Fotoğraflardan da gördüğümüz üzere Audi, hızlı vagonunda yalnızca ufak tefek güncellemelerin yeterli olacağını düşünmüş. Bununla birlikte, aracın sadece ön ve arka yüzü kamuflaj altında kalmış. Bu yüzden biz de kamuflajın altından detaylar verelim. Yeni A6’dan kardeş modele taşınmış ızgara sebebiyle yenilenen ön farlar ve tampon tasarımı öndeki yenilikler olarak öne çıkarken, arkada ise güncel Audi tasarım diline modelin de daha iyi adapte olabilmesi için stop tasarımı yenilenmiş, daha doğrusu güncellenmiş.

Motor Seçeneği Aynı Mı?

Başlığımızın cevabı evet. Hızlı vagon, 2.9 litrelik çift turbolu V6 ile karşımızda olacak. 450 beygir güç ve 600 Nm tork değeri sunan makina, 8 ileri şanzıman ile kombinlenecek. Audi’nin dört çeker sistemi Quattro’ya da önceki nesillerinde olduğu gibi sahip olacak olan RS4 Avant, 0’dan 100 km’ye 4.1 saniyede ulaşabilecek. Elektronik olarak limitli 250 km/s’lik son sürat ise RS Dynamic paketi alınarak 280 km/s’ye çıkarılabilecek.

Yıl sonu ya da 2020 başında karşımıza çıkacak sırt çantalı sportif, yoluna geçirdiği bu ufak makyajıyla devam edecek.

Yorumlar

yorum

MAKYAJLI RS4 AVANT YAKALANDI!

About The Author
- Daha küçük yaşlarında otomobillerin reklamlarıyla başlayan, logoları ezberleyerek devam eden serüveni, ayakları pedallara yetiştiği sıralar direksiyon başına geçmesiyle bir tutku haline dönüştü. Onlarca test yazısı okudu, fırsat bulduğu her otomobilin direksiyonuna geçti, deneyimleme şansını buldu. Hali hazırda Piri Reis Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık bölümü öğrencisi olan Doğan, Benzin Magazin ailesiyle tanışarak otomobillerle daha iç içe olmak ve kendini otomobiller konusunda geliştirmek için uzun yıllar Benzin Magazin ailesine ve sevenlerine faydalı olmayı amaçlıyor.