GOLF’ÜN TANITIMI ERTELENDİ!

Daha şimdiden casus çekim ve kamuflajsız fotoğraflarıyla büyük ilgi uyandıran 8. nesil Golf’ün tanıtımı New York Otomobil Fuarı dahilinde planlanırken, ne yazık ki daha ileri bir tarihe ertelendi.

Auto News Europe’a açıklama yapan Volkswagen, bazı teknik detaylardan ötürü tanıtımın ertelendiğini söylerken, asıl ilginç kısım ise, yapılan açıklamada erteleme sebebinin teknik sorunlardan olmadığı şeklinde yapılan açıklama.

Bir diğer iddia ise bu durumun Volkswagen tarafından bir taktik olarak yapıldığı şeklinde. Pazarlama patronu Stackmann, yaptığı açıklamada “Üretim ile ilgisi yok. Tamamen pazarlama stratejisi. Hiçbir modeli Noel ağacının altına yerleştirmek istemezsiniz.” şeklinde konuştu. Stackmann ayrıca Golf’ün lansmanının diğer otomobillerle kıyasa girmemesi için de böyle bir plana başvurduklarını belirtti.

Golf 8’in lansmanının ertelenmesi, Golf hayranlarını şimdilik pek memnun etmese de, bu bekleyişin güzel bir sonuca varacağını umuyor ve heyecanla bizler de yeni nesil Golf’ü bekliyoruz.

Yorumlar

yorum

GOLF’ÜN TANITIMI ERTELENDİ!

About The Author
- Daha küçük yaşlarında otomobillerin reklamlarıyla başlayan, logoları ezberleyerek devam eden serüveni, ayakları pedallara yetiştiği sıralar direksiyon başına geçmesiyle bir tutku haline dönüştü. Onlarca test yazısı okudu, fırsat bulduğu her otomobilin direksiyonuna geçti, deneyimleme şansını buldu. Hali hazırda Piri Reis Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık bölümü öğrencisi olan Doğan, Benzin Magazin ailesiyle tanışarak otomobillerle daha iç içe olmak ve kendini otomobiller konusunda geliştirmek için uzun yıllar Benzin Magazin ailesine ve sevenlerine faydalı olmayı amaçlıyor.