MAKYAJLI MEGANE YAKALANDI!

4. Nesliyle zaten yeni bir model olan Renault Megane, hafif makyajıyla görüntülendi. Aracın ilginç egzoz çıkışı ise akıllara bazı soru işaretleri getirdi. Buyrun makyajlı Fransız hatchback’ini yakından inceleyelim.

Tasarım konusunda dikkat çeken egzoz çıkışında pek bir farklılık bulunmayan makyajlı megane’ın ön yüzünde far tasarımı ve tamponda ufak geliştirmeler beklenirken, arkada da benzer durum söz konusu. Fakat arkada belirttiğimiz gibi dikkat çeken ilginç egzoz tasarımı, araç hakkında akıllara “acaba hibrit versiyon mu geliyor?” sorusunu da getirdi. Bunun cevabını her ne kadar şu an bilmesek bile, rakiplere baktığımızda özellikle Almanlar kompakt hatchback’lerine hibrit teknolojisini çoktan entegre ettiler. Teknoloji konusunda hiç bir zaman geride kalmayan, hatta öncü olan Fransızlar da ve dolayısıyla Renault’da çok satan modeli Megane’ı bu sistemden mahrum bırakmayacaktır diye düşünüyoruz.

İç mekanda da kamuflaj bulunduran otomobil, kabininde de bir kaç yenilikle gelecek mesajını bizlere veriyor. Özellikle R-Link bilgi eğlence sisteminin son sürümünü kullanması beklenen makyajlı Megane’ın yıl sonuna doğru bizlerle olmasını bekliyoruz.

Fotoğraflar: Carscoops

Yorumlar

yorum

MAKYAJLI MEGANE YAKALANDI!

About The Author
- Daha küçük yaşlarında otomobillerin reklamlarıyla başlayan, logoları ezberleyerek devam eden serüveni, ayakları pedallara yetiştiği sıralar direksiyon başına geçmesiyle bir tutku haline dönüştü. Onlarca test yazısı okudu, fırsat bulduğu her otomobilin direksiyonuna geçti, deneyimleme şansını buldu. Hali hazırda Piri Reis Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık bölümü öğrencisi olan Doğan, Benzin Magazin ailesiyle tanışarak otomobillerle daha iç içe olmak ve kendini otomobiller konusunda geliştirmek için uzun yıllar Benzin Magazin ailesine ve sevenlerine faydalı olmayı amaçlıyor.