İNDİRİM ONAYLANDI!

Gündüz saatlerinde yayınladığımız haberimizde motorine de “13 kuruşluk indirim” gelebileceğini söylemiştik. EPGİS indirimi onayladı.

2 haftada 2 kez zam ve indirim gören benzin ve motorinde bu günlerde yüzler bir nebze de olsun gülüyor. Gün içinde açıklanan indirim haberi akşam saatlerinde EPGİS tarafından onaylandı.

16 kuruşluk indirimin 3 kuruşu “Eşel Mobil Sistemi” tarafından karşılanacağından 13 kuruşluk indirim pompa fiyatlarına yansıyacak.

Yorumlar

yorum

İNDİRİM ONAYLANDI!

About The Author
- Daha küçük yaşlarında otomobillerin reklamlarıyla başlayan, logoları ezberleyerek devam eden serüveni, ayakları pedallara yetiştiği sıralar direksiyon başına geçmesiyle bir tutku haline dönüştü. Onlarca test yazısı okudu, fırsat bulduğu her otomobilin direksiyonuna geçti, deneyimleme şansını buldu. Hali hazırda Piri Reis Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık bölümü öğrencisi olan Doğan, Benzin Magazin ailesiyle tanışarak otomobillerle daha iç içe olmak ve kendini otomobiller konusunda geliştirmek için uzun yıllar Benzin Magazin ailesine ve sevenlerine faydalı olmayı amaçlıyor.