MOTORİN VE BENZİNE TEKRAR İNDİRİM

Bir haftada iki kez indirim görüldü.

Akaryakıt fiyatlarına bir hafta içerisinde yapılan indirimlerle birlikte yüzler gülüyor. Bugün geçerli olan benzinde 17, motorinde ise 21 kuruşluk indirim pompa fiyatlarına yansıyacak.

İndirimlerle birlikte benzinin üç büyük ilimizdeki litre fiyatları şu şekilde olacak; İstanbul’da 6.98’den 6.81’e, Ankara’da 7.05’ten 6.88’e ve son olarak İzmir’de 7.02’den 6.85 TL’ye düşecek.

Motorin cephesinde ise üç büyük ilde değişiklikler şöyle; İstanbul’da 6.44’ten 6.23’e, Ankara’da 6.50’den 6.29’a ve İzmir’de 6.49’dan 6.28 TL’ye düşecek.

Yorumlar

yorum

MOTORİN VE BENZİNE TEKRAR İNDİRİM

About The Author
- Daha küçük yaşlarında otomobillerin reklamlarıyla başlayan, logoları ezberleyerek devam eden serüveni, ayakları pedallara yetiştiği sıralar direksiyon başına geçmesiyle bir tutku haline dönüştü. Onlarca test yazısı okudu, fırsat bulduğu her otomobilin direksiyonuna geçti, deneyimleme şansını buldu. Hali hazırda Piri Reis Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık bölümü öğrencisi olan Doğan, Benzin Magazin ailesiyle tanışarak otomobillerle daha iç içe olmak ve kendini otomobiller konusunda geliştirmek için uzun yıllar Benzin Magazin ailesine ve sevenlerine faydalı olmayı amaçlıyor.