EN BÜYÜK MINI MAKYAJLANIYOR: MINI COUNTRYMAN

Mini modellerinin yerden yüksek ağabeyi Countryman henüz yepyeni kasasıyla yollardayken, şu günlerde ufak bir makyaj operasyonundan geçiyor.

Sanıyoruz ki ülkemizdeki fiyatlarından dolayı yollarda pek sık rastlamadığımız yeni Countryman, ön ve arka yüzünde ufak güncellemelere hazırlanıyor. Ön yüzündeki yenilik pek anlaşılmasa da, aracın arka kısmında stopların tasarımının bir miktar daha farklı olduğunu söylemek mümkün.

Neler Değişiyor?

Henüz bu sorunun cevabı netleşmese de, casus fotoğraflarda detaylıca görülemeyen iç mekanda ufak yenilikler olabileceği söylentiler arasında. Bu yeniliklerin özellikle multimedya sisteminde olacağı da aldığımız duyumlardan. Güncellenen Countryman’lerde multimedya ekranı daha büyük boyutlarla gelebilir. Ön ve arka yüzündeki değişiklikler de her ne kadar kısıtlı olsa da, bunları şimdilik detaylıca anlatmak zor. Fakat makyajlı Countryman’lerin yıl bitmeden satışa sunulacağını bildiğimizden, bu güncellemeleri yakın tarihte detaylıca öğrenmiş olacağız.

Fotoğraflar: Autoblog, carbuzz.com

Yorumlar

yorum

EN BÜYÜK MINI MAKYAJLANIYOR: MINI COUNTRYMAN

About The Author
- Daha küçük yaşlarında otomobillerin reklamlarıyla başlayan, logoları ezberleyerek devam eden serüveni, ayakları pedallara yetiştiği sıralar direksiyon başına geçmesiyle bir tutku haline dönüştü. Onlarca test yazısı okudu, fırsat bulduğu her otomobilin direksiyonuna geçti, deneyimleme şansını buldu. Hali hazırda Piri Reis Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık bölümü öğrencisi olan Doğan, Benzin Magazin ailesiyle tanışarak otomobillerle daha iç içe olmak ve kendini otomobiller konusunda geliştirmek için uzun yıllar Benzin Magazin ailesine ve sevenlerine faydalı olmayı amaçlıyor.