AUDI BU YIL DOPDOLU GELİYOR!

Ingolstadt’lı marka için bu yıl yepyeni modeller, hızlı versiyonlarla birlikte gelecek. Özellikle yılın 3. çeyrek sonrası Audi için şölen havasında geçecek.

İspanya’da düzenlenen etkinlikte marka, bu yıl izleyeceği planını açıkladı. Lansmanlarla dolu bir yıl geçireceklerini açıklayan Alman marka, bir çok yeni modelle birlikte standart modellerin RS ve S serilerini de tanıtacaklarını duyurdu. Herkesin gözlerinin aradığı bir kaç model için ise bir yıl daha beklemek gerekecek.

Yeni Modeller Neler Olacak?

2020 öncesinde Audi, yeni nesil A6 Allroad, makyajlı TTS ve RS5 Sportback modelleri öne çıkanlar arasında yer alırken, senenin üçüncü ve dördüncü çeyreğinde ise, Q7 ve A4’ü makyajlamaya hazırlanan marka, elektrikli model gamının iki yeni üyesi olan Q5 e-Tron ve A7 e-Tron modellerini de Temmuz- Eylül ayları arasında tanıtacak. Bu zaman aralığında Q4’ün örtüsü kalkacak.  Yenilenen  A7’nin hızlı versiyonu RS7 sportback’i de yaz aylarında göreceğiz.

Yılın Son Çeyreğinde Bizleri Neler Bekliyor?

2020’ye girmeden son üç ayda ise A8 L e-Tron ve e-Tron sportback gibi elektrik alt yapılı modeller tanıtılacakken, artık sadece sportback versiyonuyla satışa sunulan yeni A3 ile lansman devam edecek. Yılın kapanışını ise iki hızlı model yapacak. (RS Q2 ve RS6 Avant)

Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi herkesin gözlerinin aradığı fakat bu yıl göremeyeceğimiz modellerin de olduğunu söylemek lazım. Örnek olarak SUV ailesinin en büyük abisi olan Q8’in atletik versiyonu SQ8‘i ancak önümüzdeki yıllarda görebileceğiz. Aynı zamanda A1 Sportback ve S7 Sportback’de bu yıl göremeyeceklerimiz arasında. Fakat RS versiyonu tanıtılan A7’nin S paketleri bu yıl bizlerle olabilir. Bir ihtimal, belki de S seçenekleri RS türevi hızlı versiyonlarla birlikte seneye tanıtılacaktır.

Yılın kalanında Ingolstadt’lı markadan sizlere aktarmak üzere yeni açıklamalar için gözümüz kulağımız Audi’de olacak.

Yorumlar

yorum

AUDI BU YIL DOPDOLU GELİYOR!

About The Author
- Daha küçük yaşlarında otomobillerin reklamlarıyla başlayan, logoları ezberleyerek devam eden serüveni, ayakları pedallara yetiştiği sıralar direksiyon başına geçmesiyle bir tutku haline dönüştü. Onlarca test yazısı okudu, fırsat bulduğu her otomobilin direksiyonuna geçti, deneyimleme şansını buldu. Hali hazırda Piri Reis Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık bölümü öğrencisi olan Doğan, Benzin Magazin ailesiyle tanışarak otomobillerle daha iç içe olmak ve kendini otomobiller konusunda geliştirmek için uzun yıllar Benzin Magazin ailesine ve sevenlerine faydalı olmayı amaçlıyor.