AKŞAM CANLI YAYINDAYIZ!

BenzinTV canlı yayınlara başlıyor! Saat 22:00’da kanalımızda buluşalım.

Test editörümüz ve kanalımızın ağabeyi Burak Ertem’in öncülüğünde düzenlenecek olan BenzinTV canlı yayınları bu akşam saat 22:00’da başlıyor! Sektörden haberler, merak edilen soruların cevapları ve sürpriz konuklarıyla canlı yayına tüm takipçilerimizi ve BenzinTV sevenlerini bekliyoruz!

Bu akşamki konuğumuz ise, milli gururumuz Ayhancan Güven! Avrupa’da Porsche GT3 CUP’ta yarışan milli sporcumuz Ayhancan, bu akşam Burak Ertem ile canlı yayında olacak! Bu ikilinin sohbetini mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz, akşam 22:00’da görüşmek üzere!

Yorumlar

yorum

AKŞAM CANLI YAYINDAYIZ!

About The Author
- Daha küçük yaşlarında otomobillerin reklamlarıyla başlayan, logoları ezberleyerek devam eden serüveni, ayakları pedallara yetiştiği sıralar direksiyon başına geçmesiyle bir tutku haline dönüştü. Onlarca test yazısı okudu, fırsat bulduğu her otomobilin direksiyonuna geçti, deneyimleme şansını buldu. Hali hazırda Piri Reis Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık bölümü öğrencisi olan Doğan, Benzin Magazin ailesiyle tanışarak otomobillerle daha iç içe olmak ve kendini otomobiller konusunda geliştirmek için uzun yıllar Benzin Magazin ailesine ve sevenlerine faydalı olmayı amaçlıyor.