Porsche’nin korkutucu modeli GT2 RS sürpriz şekilde E3 Fuarı’nda Forza Motorsport standında tanıtıldı

GT2 RS’in geleceğini zaten biliyorduk. Ama bir teknoloji etkinliğinden ziyade daha gösterişli bir giriş yapmasını beklerdik. Forza Motorsport oyun serisinin son versiyonu olan Forza 7’nin kapağında yer alacak otomobil oyunla birlikte kendi lansmanını da yaptı. Fakat esas olay GT2 RS’i kullanabileceğiniz oyun olan Forza 7’yi oynayabileceğiniz dünyanın bugüne kadarki en güçlü oyun konsolu Xbox One X’in tanıtımıydı. Bu yüzden tanıtımdan ziyade sadece otomobilin tasarımını gördük diyelim.

Kamuflajı kalkan otomobilin fiyatı, performansı ya da ne zaman satışa sunulacağıyla ilgili bilgi paylaşılmadı. Ancak 7 Kasım’da Xbox One, Xbox One X ve PC platformlarında oyunun dağıtılmasıyla birlikte GT2 RS’in direksiyonuna sanal ortamda geçebilirsiniz.

 

Yorumlar

yorum

911 GT2 RS GÖRÜCÜYE ÇIKTI

| Haber, Porsche |
About The Author
- Daha anaokuluna gitmesinin fikri bile ortada yokken Ford'un F'si, Mercedes'in M'si diye diye dört yaşında okuma yazmayı öğrendi. Oyuncak arabalarını tornavidaya değirmeden oynamayan bir çocuk olunca okuduğu üniversiteyi de oto sanayiye en yakınını seçerek İşletme okudu. Okul bitince ne yapsam ne etsem derken Burak Ertem gibi Car dergisinde soluğu aldı. Yollarıysa Autocar dergisinde Test Editörlüğü yaparken kesişti ve Benzin Magazin'in üvey ağabeyi olarak karşınızda.