Yeni Ford Fiesta Tanıtıldı

Ford, Almanya’da yapılan ‘Go Further’ davetinde yeni Ford Fiesta’yı tanıttı. Burada gösterilen sadece tek bir Fiesta değildi, otomobilin tam dört farklı versiyonu sahneye çıktı.

Bu Fiesta’lar; stil sahibi Fiesta Titanium, Ford Performance odaklı Fiesta ST-Line, en üst donanım Fiesta Vignale ve en sürpriz üye olarak ise Ford Active crossover.

Fiesta’nın tasarımından öte kabin farklılığı ve kalitesi dikkati çekiyor. 8 inç yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran ve Ford’un sofistike SYNC 3 iletişim ve eğlence sisteminin yanında Fiesta, Ford tarihinin ilk Bang&Olufsen ses sistemini sunan modeli oldu.

Yorumlar

yorum

Yeni Ford Fiesta Tanıtıldı

| Ford, Galeri, Haber |
About The Author
- Hobisi mesleği oldu. Diş Hekimliği okurken, otomobil hastalığına yenik düştü ve Car dergisi ile yayın hayatına merhaba dedi. Otohaber, Tuning Türkiye, Top Gear, Evo derken 15 yıl sonunda kendi dergisinin sahibi oldu. Benzin Magazin'in yanında Autocar Türkiye'nin de Yayın Yönetmenliği görevini sürdürmektedir. Hafta sonları yarışmaya özen gösteren, günlük hayatında motosikletten inmeyen Burak, otomobilden geriye kalan zamanlarını ikizleriyle geçirir.