VW ELEKTRİKLİ SUV’UN İLK FOTOĞRAFLARI

Volkswagen elektrikli modellerini tanıtmaya devam ediyor. Şimdi de ID.4’ün fotoğrafları internete sızdı

Volkswagen’in elektrikli MEB platformundan türettiği ilk model ID.3 idi ve Bu sonbaharda satışa çıkması planlanıyordu. İlk testlerden alınan yorumlardan Alman üreticinin elektrikli hatchback’inin uzun menzili, malzeme ve işçilik kalitesi, geniş iç mekanı ve uygun fiyatıyla başarılı olduğunu gözlemleyebiliyoruz.

ID.3 lansmanının yanında VW, paralel olarak ikinci batarya beslemeli modeli olan ID.4’ü de geliştirmeye devam ediyor. son birkaç yılda farklı fuarlarda sergilenen ID Crozz Concept’ten ilham alan model, görünüşe göre tasarım anlamında çok da değişmeyerek satışa çıkacak gibi duruyor.

Bu görüntüler Çinli evpartner.com sitesinden internete sızmış durumda. Konsepte göre önde daha az havalandırma ızgarası bulunan modelin arka kısmındaysa konseptteki siyah bagaj kapağı artık yok.

Yorumlar

yorum

VW ELEKTRİKLİ SUV’UN İLK FOTOĞRAFLARI

About The Author
- Hobisi mesleği oldu. Diş Hekimliği okurken, otomobil hastalığına yenik düştü ve Car dergisi ile yayın hayatına merhaba dedi. Otohaber, Tuning Türkiye, Top Gear, Evo derken 15 yıl sonunda kendi dergisinin sahibi oldu. Benzin Magazin'in yanında Autocar Türkiye'nin de Yayın Yönetmenliği görevini sürdürmektedir. Hafta sonları yarışmaya özen gösteren, günlük hayatında motosikletten inmeyen Burak, otomobilden geriye kalan zamanlarını ikizleriyle geçirir.