S2000 gibi özel bir otomobiliniz olsa ve serviste liftten düşürseler siz ne yapardınız?

Bir serviste çalışan bir mekanikseniz, bilmeniz gereken en basit şeylerden biri otomobili lifte kaldırmaktır, değil mi? Ancak bu örnekte, bu işi yapmış olan mekanik, sanırız bazı şeyleri unutmuş.

Bu video TheSupercarSuspectChannel’ın YouTube kanalından alınmıştır ve sarı bir S2000’in mahvoluşunu göstermektedir. Ne yazık ki liftten düşüş anı kaydedilememiş. Belki de buna sevinmek gerek.

Videoda anlatılanlara göre S2000’in sahibi aracını henüz iki üç ay önce satın almış ve debriyaj balatasını değiştirmek için servise bırakmış. Dönüşte aracını tamir edilmiş durumda bulmayı umarken, bir süre daha serviste kaporta işlemleri için kalacağını duyunca şok geçirmiş. Hatta sigorta şirketi otomobilinin pert olduğunu söyleyince araç sahibi fenalaşmış.

Yorumlar

yorum

VİDEO: LİFTTEN DÜŞEN S2000

About The Author
- Hobisi mesleği oldu. Diş Hekimliği okurken, otomobil hastalığına yenik düştü ve Car dergisi ile yayın hayatına merhaba dedi. Otohaber, Tuning Türkiye, Top Gear, Evo derken 15 yıl sonunda kendi dergisinin sahibi oldu. Benzin Magazin'in yanında Autocar Türkiye'nin de Yayın Yönetmenliği görevini sürdürmektedir. Hafta sonları yarışmaya özen gösteren, günlük hayatında motosikletten inmeyen Burak, otomobilden geriye kalan zamanlarını ikizleriyle geçirir.