VE KARŞINIZDA YENİ PASSAT

Alman üretici Volkswagen’in tok kapı sesli modeli Passat’ın yeni nesli ABD’de tanıtıldı

Aslında bu haber ülkemizdeki pazarı çok ilgilendirmiyor. Çünkü görmüş olduğunuz otomobil Passat’ın Amerikan versiyonu. Yani ülkemizde satışta olan modelin bir önceki neslinin altyapısını kullanan bir otomobil. Ancak tasarımsal ipuçları verebilir.

Ülkemizde satılan Passat MQB altyapısına sahip olsa da görmüş olduğunuz otomobil bu platform üzerinde seyretmiyor. Bu yüzden VW’nin Amerikalı tüketicileri bu durumdan pek hoşnut değil ama görüntüsüne itiraz etmeleri anlamsız olacaktır. Avrupa versiyon görsel olarak bu otomobile benzerse bizi de memnu edecektir.

Eğer tahminlerimiz bizi yanıltmıyorsa Avrupa versiyonuyla ilgili ipuçları taşıyan bir konsepti bu yılın sonuna doğru görebiliriz.

Yorumlar

yorum

VE KARŞINIZDA YENİ PASSAT

| Haber, Volkswagen |
About The Author
- Daha anaokuluna gitmesinin fikri bile ortada yokken Ford'un F'si, Mercedes'in M'si diye diye dört yaşında okuma yazmayı öğrendi. Oyuncak arabalarını tornavidaya değirmeden oynamayan bir çocuk olunca okuduğu üniversiteyi de oto sanayiye en yakınını seçerek İşletme okudu. Okul bitince ne yapsam ne etsem derken Burak Ertem gibi Car dergisinde soluğu aldı. Yollarıysa Autocar dergisinde Test Editörlüğü yaparken kesişti ve Benzin Magazin'in üvey ağabeyi olarak karşınızda.