MERCEDES E180’İN FİYATI BELLİ OLDU

Mercedes Benz dün akşam itibariyle fiyat listesine E180 modelini ekledi. 156 hp üreten 1.6 litrelik benzinli turbo motora sahip E180 diğer motor seçeneklerinde olduğu gibi Avantgarde, Exclusive ve AMG olmak üzere üç farklı motor seçeneğiyle satışa sunuluyor. Avantgarde paketi için 264.000, Exclusive paketi için 267.000 ve AMG paketi için 275.000 TL fiyat biçilmiş.

Buradan fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz konfigratörden de kendi E180’inizi tasarlayabilirsiniz. Biz fiyatın neredeyse iki katına çıktık ve kendimize 507.626 TL’lik bir E180 tasarladık. Siz ne kadara çıkabileceksiniz?

Yorumlar

yorum

MERCEDES E180’İN FİYATI BELLİ OLDU

About The Author
- Daha anaokuluna gitmesinin fikri bile ortada yokken Ford'un F'si, Mercedes'in M'si diye diye dört yaşında okuma yazmayı öğrendi. Oyuncak arabalarını tornavidaya değirmeden oynamayan bir çocuk olunca okuduğu üniversiteyi de oto sanayiye en yakınını seçerek İşletme okudu. Okul bitince ne yapsam ne etsem derken Burak Ertem gibi Car dergisinde soluğu aldı. Yollarıysa Autocar dergisinde Test Editörlüğü yaparken kesişti ve Benzin Magazin'in üvey ağabeyi olarak karşınızda.