Facebook’tan kaçış yok. Megane RS Online facebook sayfası kamuflajlı fotoğrafları yayınlanan yeni Megane RS’in çıplak fotoğraflarını internete sızdırdı. Çok fazla fotoğraf yok, ama yine de arka çapraz ve kabin tasarımı hakkında oldukça bilgi veriyor. Çifter 5 kollu koca jantları Michelin lastikleri ve Brembo frenleriyle dikkat çeken RS, ayrıca geniş çamurlukları ve arka tampona entegre kare sis lambalarıyla da farkediliyor.

Kabinde birçok yerde kırmızı detaylar mevcut. Direksiyon, vites topuzu, orta kol dayama ve koltuklar bunun en iyi örnekleri. EDC çift kavramalı şanzımanın vites kulakçıkları ise siyah.

Renault, Megane RS modelini Eylül’deki Frankfurt otomobil fuarında sergileyecek. Satışın da 2018’in ilk çeyreğinde başlaması öngörülüyor.

Yorumlar

yorum

MEGANE RS İLK KEZ KAMUFLAJSIZ

| Haber, Renault, Son Durum |
About The Author
- Hobisi mesleği oldu. Diş Hekimliği okurken, otomobil hastalığına yenik düştü ve Car dergisi ile yayın hayatına merhaba dedi. Otohaber, Tuning Türkiye, Top Gear, Evo derken 15 yıl sonunda kendi dergisinin sahibi oldu. Benzin Magazin'in yanında Autocar Türkiye'nin de Yayın Yönetmenliği görevini sürdürmektedir. Hafta sonları yarışmaya özen gösteren, günlük hayatında motosikletten inmeyen Burak, otomobilden geriye kalan zamanlarını ikizleriyle geçirir.