BMW AVCILARDA MOTOSİKLET SATIŞINA BAŞLADI

BMW Motorrad showroomlarıyla BMW marka motosikletlerin Türkiye’deki satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştiren Borusan Oto, Nisan ayı itibariyle Avcılar şubesinde BMW Motorrad satış hizmetine de başladı. Borusan Oto geçtiğimiz yıl Avcılar’da motosiklet servisini devreye almıştı.

BMW markalı motosikletlerin satışı ve satış sonrası hizmetleri için yatırım yapmaya devam edeceklerini belirten Borusan Oto Genel Müdürü Uğur Sakarya, 2017 yılı sonunda İstanbul Anadolu yakasında yapılan yeni yatırımla bir BMW Motorrad bayiliği daha açacaklarını söyledi. Uğur Sakarya, Avcılar showroomuyla satış adetlerini artırmayı hedeflediklerini ifade etti.

 

Yorumlar

yorum

BMW AVCILARDA MOTOSİKLET SATIŞINA BAŞLADI

| Motosiklet |
About The Author
- Daha anaokuluna gitmesinin fikri bile ortada yokken Ford'un F'si, Mercedes'in M'si diye diye dört yaşında okuma yazmayı öğrendi. Oyuncak arabalarını tornavidaya değirmeden oynamayan bir çocuk olunca okuduğu üniversiteyi de oto sanayiye en yakınını seçerek İşletme okudu. Okul bitince ne yapsam ne etsem derken Burak Ertem gibi Car dergisinde soluğu aldı. Yollarıysa Autocar dergisinde Test Editörlüğü yaparken kesişti ve Benzin Magazin'in üvey ağabeyi olarak karşınızda.