BENZİN ZAMLANIYOR!

Her zam haberimizden önce belirttiğimiz gibi yine söylemek gerekirse uluslararası piyasalar ve döviz artışı nedeniyle benzine yine zam bu geceden itibaren geliyor.

Bu gece itibari ile brent petrol ve uluslararası piyasalarda benzinin ton fiyatının dalgalanması sebebiyle pompada geçerli olacak 15 kuruşluk zam bekleniyor.

Zammın ardından başkent Ankara’da benzinin bu geceden itibaren geçerli fiyatı 6.49 TL’den 6.64’e, İstanbul’da 6.43’ten 6.58’e ve İzmir’de ise 6.46 Tl’den 6.61 Türk Lirası’na yükselecek.

Yorumlar

yorum

BENZİN ZAMLANIYOR!

About The Author
- Daha küçük yaşlarında otomobillerin reklamlarıyla başlayan, logoları ezberleyerek devam eden serüveni, ayakları pedallara yetiştiği sıralar direksiyon başına geçmesiyle bir tutku haline dönüştü. Onlarca test yazısı okudu, fırsat bulduğu her otomobilin direksiyonuna geçti, deneyimleme şansını buldu. Hali hazırda Piri Reis Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık bölümü öğrencisi olan Doğan, Benzin Magazin ailesiyle tanışarak otomobillerle daha iç içe olmak ve kendini otomobiller konusunda geliştirmek için uzun yıllar Benzin Magazin ailesine ve sevenlerine faydalı olmayı amaçlıyor.