YİNE, YENİDEN…

Yanlış duymuyorsunuz, akaryakıta yeniden zam geliyor.

Şu an okuyacağınız haberimiz bir düzeltme haberi değil. Benzin ve motorine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere yeniden zam geliyor. Bakalım, durum ne olacak.

Motorine “11” kuruş

3 gün önce yapılan zammın ardından motorin tekrar 11 kuruş zamlanarak İstanbul’da tekrar 6.31 lira’ya çıkarken, Ankara’da 6.37 lira olacak. İzmir’de ise zammın ardından motorin, ortalama 6.39 lira’ya yükselecek.

Benzine “16” kuruş

Bu geceden itibaren geçerli olacak olan zamla birlikte benzin; İstanbul’da 6.76 lira’ya, Ankara’da 6.83 lira’ya ve İzmir’de de 6.84 lira’ya yükselecek.

Yorumlar

yorum

YİNE, YENİDEN…

About The Author
- Daha küçük yaşlarında otomobillerin reklamlarıyla başlayan, logoları ezberleyerek devam eden serüveni, ayakları pedallara yetiştiği sıralar direksiyon başına geçmesiyle bir tutku haline dönüştü. Onlarca test yazısı okudu, fırsat bulduğu her otomobilin direksiyonuna geçti, deneyimleme şansını buldu. Hali hazırda Piri Reis Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık bölümü öğrencisi olan Doğan, Benzin Magazin ailesiyle tanışarak otomobillerle daha iç içe olmak ve kendini otomobiller konusunda geliştirmek için uzun yıllar Benzin Magazin ailesine ve sevenlerine faydalı olmayı amaçlıyor.