Tüm ayrıntıları 30 Haziran’da açıklanacak yeni Citroen C4, yüzde 100 elektrikli seçeneğiyle de geliyor

Yeni Citroen C4, tam elektrikli e-C4 seçeneğinin yanında benzinli ve dizel olmak üzere üç farklı formda geliyor. Yeni elektrikli e-C4; C5 Aircross SUV Hybrid, Ami, e-Jumpy ve e-SpaceTourer modellerinin ardından Citroen markasının elektrikliye geçiş stratejisinin beşinci modeli olarak yollara çıkıyor.

Yeni modelin ayrıntılarının açıklanmasına günler kala birkaç tasarım detayı ve bazı özelliklerinden kısaca bahsediliyor. Citroen Advanced Comfort programına dahil olan Progressive Hydraulic Cushions süspansiyon, Advanced Comfort koltukların yanında, ön yolcu için sunulan ve dünya tanıtımı yapılacak olan yeni bir özellik de yenilikler arasında yer alacak. Yeni elektrikli e-C4’de sunulan e-Comfort ise sessiz ve akıcı sürüş özellikleri sunacak. 

Yorumlar

yorum

YENİ CITROEN C4 ELEKTRİKLİ GELİYOR

About The Author
- Hobisi mesleği oldu. Diş Hekimliği okurken, otomobil hastalığına yenik düştü ve Car dergisi ile yayın hayatına merhaba dedi. Otohaber, Tuning Türkiye, Top Gear, Evo derken 15 yıl sonunda kendi dergisinin sahibi oldu. Benzin Magazin'in yanında Autocar Türkiye'nin de Yayın Yönetmenliği görevini sürdürmektedir. Hafta sonları yarışmaya özen gösteren, günlük hayatında motosikletten inmeyen Burak, otomobilden geriye kalan zamanlarını ikizleriyle geçirir.