NISSAN’DAN İLGİNÇ BİR REKOR DAHA

Nissan başarılı crossover modeli Juke ile “pogostick” olarak da bilinen zıp zıpla üst üste en fazla araç üstünden atlama rekorunu kırdı

Geçtiğimiz Nisan ayında en hızlı drift rekorunu kırarak Temmuz sayımıza konuk olan GT-R  kadar etkileyici olmasa da bu rekorun ilginç olduğu kesin. Otomobildeki 360 derece kamera sistemi JukeCam’in tanıtımı için kırılan rekorda kamera bu kez rekoru kıran Dalton Smith’in kaskına takılıydı. Üç otomobilin arasında bir kez zıplama koşuluyla kırılan rekorun zor veya kırılamaz olduğunu söyleyemeyiz.

Buyrun bu da videosu

Yorumlar

yorum

NISSAN’DAN İLGİNÇ BİR REKOR DAHA

| Haber, Nissan |
About The Author
- Daha anaokuluna gitmesinin fikri bile ortada yokken Ford'un F'si, Mercedes'in M'si diye diye dört yaşında okuma yazmayı öğrendi. Oyuncak arabalarını tornavidaya değirmeden oynamayan bir çocuk olunca okuduğu üniversiteyi de oto sanayiye en yakınını seçerek İşletme okudu. Okul bitince ne yapsam ne etsem derken Burak Ertem gibi Car dergisinde soluğu aldı. Yollarıysa Autocar dergisinde Test Editörlüğü yaparken kesişti ve Benzin Magazin'in üvey ağabeyi olarak karşınızda.