Bir milyondan fazla satan Yeti’nin dev ayak izlerini takip edecek Skoda modeli Karoq, 18 Mayıs lansmanı öncesi yine küçük detaylarıyla karşımızda

Kamuflajlı fotoğraflarına artık doyduğumuz otomobilin daha detay rakamlarına değinelim. 521 Litreyle sınıfının en iyi bagaj hacmine sahip olacak Karoq’un koltuklarını yatırdığınızda bu rakam 1630 litreye çıkacak. Opsiyonel VarioFlex koltukları sayesinde bu rakam 1810 litreye kadar yükselebilecek.

Görselleri de servis edilen otomobilde VW Grubu’nun yeni trendi olan dijital ekranlı gösterge paneli de Karoq’ta yerini alacak. Boyut olarak da 4.38 metre uzunluğunda ve 1.84 metre genişliğinde olacağı duyuruldu. Aks mesafesi kuzeni Seat Ateca’yla aynı olarak 2.638 mm olan otomobili dört tekerlekten çekişli olarak tercih ederseniz bu rakam 8 milimetre azalıyor. Karoq’un sürprizlerinin devamı için 18 Mayıs Perşembe gününü bekleyin.

Yorumlar

yorum

KAROQ RESMEN GÜN SAYIYOR

| Haber, Skoda |
About The Author
- Daha anaokuluna gitmesinin fikri bile ortada yokken Ford'un F'si, Mercedes'in M'si diye diye dört yaşında okuma yazmayı öğrendi. Oyuncak arabalarını tornavidaya değirmeden oynamayan bir çocuk olunca okuduğu üniversiteyi de oto sanayiye en yakınını seçerek İşletme okudu. Okul bitince ne yapsam ne etsem derken Burak Ertem gibi Car dergisinde soluğu aldı. Yollarıysa Autocar dergisinde Test Editörlüğü yaparken kesişti ve Benzin Magazin'in üvey ağabeyi olarak karşınızda.