BATTISTA’NIN JANTLARI GÖRÜNDÜ

Geçtiğimiz hafta haberini yazdığımız otomobil tasarımcılığından kendi başına firma olmuş Pininfarina’nın spor otomobili Battista’dan yeni detaylar var. Aracın jantlarını gösteren İtalyan firma, bir kaç detayı daha bizlerle paylaşmış.

Gelişmeler Neler?

Automobili Pininfarina, üzerinde çalıştığı ve Cenevre Otomobil Fuarı’nda gösterime sunacağı süper elektrikli otomobili Battista’nın 3 farklı versiyon şeklinde piyasaya sunulacağını açıkladı. Bunlardan birincisi, Grigio Luserna Battista adına ve satin gri rengine sahip olacak. İç mekanla ilgili söylentilere göre bu versiyonda aracın kabininde siyah ve krem renkleri hakim olacak.

Blu Iconica isimli ikinci versiyon ise mavi rengiyle karşımıza çıkacak. Aracın temeli itibariyle, elektrikli otomobillerle mavi renginin uyumunu bilen Pininfarina, süper otomobillerine en çok bu rengin yakışacağını söylemiş.

Battista’nın son versiyonu ise Bianco Sestriere oluyor. Bu seçenekte ise beyaz renk gövdeyi sararken, kırmızı fren kaliperleri ve kırmızı detaylarıyla öne çıkacakmış.

Üç versiyon da 1.900 beygir gücündeki elektrikli motora sahip olacak ve Battista almayı düşünen otomobil severlere ise yalnızca kişisel zevklere göre renk ve iç mekan seçimleri yapmak kalacak. Detaylar için Cenevre’yi bekliyoruz.

Yorumlar

yorum

BATTISTA’NIN JANTLARI GÖRÜNDÜ

About The Author
- Daha küçük yaşlarında otomobillerin reklamlarıyla başlayan, logoları ezberleyerek devam eden serüveni, ayakları pedallara yetiştiği sıralar direksiyon başına geçmesiyle bir tutku haline dönüştü. Onlarca test yazısı okudu, fırsat bulduğu her otomobilin direksiyonuna geçti, deneyimleme şansını buldu. Hali hazırda Piri Reis Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık bölümü öğrencisi olan Doğan, Benzin Magazin ailesiyle tanışarak otomobillerle daha iç içe olmak ve kendini otomobiller konusunda geliştirmek için uzun yıllar Benzin Magazin ailesine ve sevenlerine faydalı olmayı amaçlıyor.